„Bejbis” – nowy film twórcy kultowych „Lejdis” i „Testosteronu”

Andrzej Saramonowicz, twórca kultowych „Testosteronu” i „Lejdis”, wraca z nowym filmem. Już w październiku do kin trafi jego najnowsza komedia zatytułowana „Bejbis”.

zobacz więcej

„Iluzja” na Nowych Horyzontach: premiera debiutu Marty Minorowicz

Nominowana do Złotego Lwa na tegorocznym festiwalu w Gdyni „Iluzja” Marty Minorowicz, z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem w rolach głównych, będzie miała swoją światową premierę w piątek 29 lipca.

zobacz więcej

Film „Mistrz” walczy o nominację do Złotego Globu

Film o legendarnym pięściarzu z obozu Auschwitz – „Mistrz” Macieja Barczewskiego znalazł się na liście tytułów, które ubiegają się o nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

zobacz więcej

„Mistrz”: już jest zwiastun filmu o legendarnym pięściarzu z Auschwitz

Już 27 sierpnia do kin trafi jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „Mistrz” z Piotrem Głowackim.

zobacz więcej

Produkcja Cavatina Films z sukcesem w Cannes

Projekt „Sto lat” („Cent’anni”) reżyserowany przez Maję Prelog, którego współproducentem jest Cavatina, zdobył nagrodę Docs-in-Progress

zobacz więcej

Projekt „Sto lat” w sekcji Cannes Docs

Współfinansowany przez Cavatina Films projekt „Sto lat” (tyt. oryg. Cent’anni) znalazł się w sekcji Cannes Docs na specjalnych warsztatach Docs in Progress – Showcase Circle Women.

zobacz więcej

„Najlepszy” film inspirowany historią Jerzego Górskiego wkrótce w kinach

„Najlepszy” – to prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat. Miał nie żyć, a został mistrzem świata. Czy będzie to kinowy hit? Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

zobacz więcej